Sincan Kaymakamı Ödüllerini verdi

Çatı Çevre Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği; ÇATI-DER tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Hadis Ezberleme Yarışmasının 7.’si ödül töreni 27 Mart 2021 tarihinden Çatı Derneği’nde yapıldı.


2020 yılında sözlü sınavları yapılan ancak salgın hastalık nedeniyle ödül töreninin ertelendiği program, pandemi tedbirlerine uygun olarak temizlik, maske ve mesafe kurallarına riayet edilerek gruplar halinde öğrencilerin hediyeleri takdim edildi. Programdan kareler için tıklayın.


Dereceye giren öğrencilerden bir grup öğrencinin hediyelerini de Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük ve Çatı-Der’in önceki dönem Başkanlığını da yürütmüş olan Memur-sen Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk Bey Sincan Kaymakamlığında hediye takdiminde bulundular.


Aynı zamanda Çatı Derneği ve Gençlik ve Spor Bakanlığı işbirliği ile başlattıkları “DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN GENÇLERLE 2023’E KOŞUYORUZ” projesinden bahseden Gökmen; bu ortak proje ile 10 ile 24 yaş arası gençlerimiz için; Çok Hızlı Okuma, Öğrenmeyi Öğrenme, Vizyoner Liderlik Eğitimi, Web Tasarımı Eğitimi, Ney kursu gibi birçok eğitimin Ücretsiz olarak verileceği ve www.cati-der.com web sitesinden gençlerimizin müracaat etmeleri gerektiğini de ifade etti.

 6,009 total views,  11 views today