6.-7.-8. Sınıf KAZANANLAR LİSTESİ

2019 Hadis Yarışması sonuçları açıklandı.

6.-7.-8. Sınıf KAZANANLAR LİSTESİ aşağıdaki gibidir.


Adı Soyadı Okulu Sınıfı
1 Abdullah Yılmaz Ertuğrul Gazi İH. Ortaokulu 8
2 Alper Çarbuğa ODTÜ Mezunları Ortaokulu 6
3 Alper Gürun Şehit Musa Özalkan İH. Ortaokulu 7
4 Ayşe Zülal Duman Andiçen Ortaokulu 7
5 Ayşenur Bora Gazneliler Ortaokulu 7
6 Berra Babaoğlan Ahi Evran Ortaokulu 7
7 Burak Burhan Begik Tuğra Koleji 8
8 Damla Bulut Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 7
9 Dilan Yılmaz Yavuz Sultan Selim Ortaokulu 8
10 Duygu Başer 100. Yıl Ortaokulu 8
11 Edanur Kalkan Ahi Evran Ortaokulu 6
12 Ela Nur Dündar Ertuğrul Gazi İH. Ortaokulu 6
13 Elif Kundakçı 100. Yıl İH. Ortaokulu 6
14 Erva Bartu Karakuş Ahi Evran Ortaokulu 6
15 Esma Nur Satar Ahmet Andiçen Ortaokulu 7
16 Esmanur Akkılıç Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 7
17 Fatma Bora Gazneliler Ortaokulu 7
18 Hayrunnisa Ebiri Dr. Nurettin Beyhan Elbir Ortaokulu 6
19 Hayrunnisa Köroğlu Ahi Evran Ortaokulu 7
20 Hurisel Çetin 100. Yıl İH. Ortaokulu 6
21 İclal Berrin Aydoğan 100. Yıl İH. Ortaokulu 7
22 İrem Yüksel Ahi Evran Ortaokulu 7
23 İslam Akkoç Ahi Evran Ortaokulu 7
24 Kevser Şimşek Gazneliler Ortaokulu 7
25 Kübra Gül Çarbuğa ODTÜ Mezunları Ortaokulu 6
26 Lokman Hamza Aktaş Şehit Musa Özalkan İH. Ortaokulu 7
27 Mehdi Can Ergin Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu 6
28 Mehmet Emin Yılmaz Ertuğrul Gazi İH. Ortaokulu 7
29 Meral Kesekler Ahi Evran Ortaokulu 7
30 Muhammed Emin Karagöz Ertuğrul Gazi İH. Ortaokulu 7
31 Nazlı Büşra Akgül Şehit Musa Özalkan İH. Ortaokulu 7
32 Nehir Dilşat Özbek Atıf Benderlioğlu Ortaokulu 6
33 Nisa Nur Katmerkaya Ahi Evran Ortaokulu 7
34 Nisanur Salgın Gazi Osman Paşa Ortaokulu 6
35 Nurettin Erkoç Sühendan Kürklü Ortaokulu 7
36 Özkan Nuyan Gazneliler Ortaokulu 7
37 Özlem İspir Hacı Bektaş-i Veli Ortaokulu 7
38 Pınar Bora Gazneliler Ortaokulu 8
39 Rabia Bekdemir Ali Semarkandi İH. Ortaokulu 8
40 Rabia Bora Gazneliler Ortaokulu 8
41 Rumeysa Nesibe Büyükçetin 100. Yıl İH. Ortaokulu 7
42 Rümeysa Yolcu 100. Yıl Ortaokulu 8
43 Sinem Kalkan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 7
44 Şevval Ortakcı Ahi Evran Ortaokulu 7
45 Talha Barın Karakuş Ahi Evran Ortaokulu 6
46 Tuğba Bayburan Şehit Musa Özalkan İH. Ortaokulu 6
47 Yağmur Altundağ Gazneliler Ortaokulu 8
48 Yusuf Karagöz Ertuğrul Gazi İH. Ortaokulu 8
49 Zeynep Buğa Şehit Zafer Er İH. Ortaokulu 6
50 Zeynep Mina Eryılmaz Ahi Evran Ortaokulu 7

2,786 Toplam, 7 Bugün

Paylaşın & Beğenin...Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email