(3-4-5. SINIFLAR)  2016 YILI HADİS EZBERLEME YARIŞMASI KAZANAN LİSTELERİ
SIRA NO 3-4-5. SINIF KAZANANLAR TABLOSU
Adı Soyadı Okulu Sınıfı
1 Duygu Başer 100. Yıl İh. Ort. 5.Sınıf
2 Mehmet Emin Yılmaz Koç İlk. 4.Sınıf
3 Ebrar Uzun Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
4 Esma Rabia Özsaraç Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
5 Ferit Erciyes Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
6 Beyza Karakulak Taylan Araslı İlk. 3.Sınıf
7 Hakan Soylu Atatürk İlk. 4.Sınıf
8 Bayram Şentürk Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
9 Muhammed Kalır Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
10 Ömer Yıldız Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
11 Zafer Aslan Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
12 Ahsen Bülbül Malazgirt İh. Ort. 5.Sınıf
13 İrem Taşkın Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
14 Feyyaz Samet Terzi Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
15 Ömer Faruk Subatan Yavuz Sultan Selim Ort. 5.Sınıf
16 Furkan Çevik Atatürk İlk. 3.Sınıf
17 Elif Hevidar Özbey Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
18 Miraç Çağrı Toprak Cemal Yüksel İlk. 4.Sınıf
19 Veysel Karani Savaş Dr. Nurettin Beyhan Elbir İlk. 4.Sınıf
20 Emirhan Kaan Arslan Atatürk İlk. 3.Sınıf
21 Yusuf Karagöz Ertuğrul Gazi İh.Ort. 5.Sınıf
22 Sinem Kalkan Mehmet Akif Ersoy İlk. 4.Sınıf
23 Hamza Harmancı Semiha İsen Ort. 5.Sınıf
24 Muhammet Enes Oktay Mehmet Akif Ersoy İlk. 4.Sınıf
25 Tolga Yakışıklı 100. Yıl İlk. 4.Sınıf
26 İclal Berrin Aydoğan Burak Reis Ort. 4.Sınıf
27 Hasan Öktem Cemal Yüksel İlk. 4.Sınıf
28 Beyza Nur Varol Ertuğrul Gazi İh.Ort. 5.Sınıf
29 Meldanur İç Malazgirt İh. Ort. 5.Sınıf
30 Gül Sepetci Atatürk İlk. 4.Sınıf
31 Ömer Balcı Dr. Nurettin Beyhan Elbir İlk. 3.Sınıf
32 Alper Gürün Atatürk İlk. 4.Sınıf
33 Nisa Nur Karataşoğlu Gazi Osman Paşa İlk. 4.Sınıf
34 Nehir Dilşat Özbek Atatürk İlk. 3.Sınıf
35 Rabia Duman Gazneliler Ort. 5.Sınıf
36 Lokman Hamza Aktaş Atatürk İlk. 4.Sınıf
37 Halil İbrahim Turgut Melikşah Ort. 5.Sınıf
38 Fatma Zehra Uçar Atatürk İlk. 3.Sınıf
39 Elifnur Altuntaş Cemal Yüksel İlk. 4.Sınıf
40 İlknur Yaylagül Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
41 Nebi Tuncay Kartal Cemal Yüksel İlk. 3.Sınıf
42 Zeynep Yaman Taylan Araslı İlk. 4.Sınıf
43 Hüseyin Duman Gazi Osman Paşa İlk. 3.Sınıf
44 Şahin Emin Eyraz Atatürk İlk. 4.Sınıf
45 Zeynep Berfin Satıoğlu Melikşah Ort. 4.Sınıf
46 Zişan Betül Soylu Yunus Emre İh. Ort. 5.Sınıf
47 Mehmet Emin Demirel 100. Yıl İh. Ort. 5.Sınıf
48 Amine Erden Semiha İsen Ort. 5.Sınıf
49 Resul Ergin Maraşal Fevzi Çakmak Ort. 4.Sınıf
50 Sevim Coşkun Mehmet Akif Ersoy İlk. 4.Sınıf

 11,882 total views,  2 views today